Cooper Vision MyDay daily disposable 30 čoček

TOP 18 v kategorii Kontaktní čočky

Cooper Vision MyDay daily disposable 30 čoček

Garantovaný nákup z StoppOptik.cz

Skladem • Více variant49 Kč96 % • 3 127 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč99 % • 8 153 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč93 % • 1 468 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč87 % • 415 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant80 Kč57 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant65 Kč96 % • 394 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč98 % • 4 317 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 3 541 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč95 % • 564 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant80 Kč95 % • 1 776 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant34 Kč98 % • 16 870 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 294 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč100 % • 372 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant39 Kč96 % • 3 498 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 115 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Info v obchodu80 Kč53 recenzíDalší informace

UV filtr
Materiál
Stenfilcon A

• , Testováno s Testuj.to

• Balení - vhodné na cesty.
    • Jednoduše se nasazují.
    • Nepříjemný pocit v očích po několika hodinách nošení.
    • Více plastového odpadu.

Na těchto kontaktních čočkách se mi líbí hlavně to, že jsou tenké a jednoduše se nasazují. Také oceňuji praktické balení, vhodné i na cesty – nemusím si s sebou brát roztok a pouzdro na kontaktní čočky. Po nasazení byly kontaktní čočky příjemné a vše bylo v pořádku, bohužel po několika hodinách mi začaly připadat nepříjemné a měla jsem pocit suchosti v očích.

• Aplikace čoček
    • asi víc odpadu

Kvalitní kontaktní čočky, prodyšné, nedráždí oči.
    Usnadnilo mi to návštěvu o Vánocích, nosil jsem pouze náhradní na každý den a nemusela řešit roztok a pouzdro na měsíční čočky.
    Mám celkem sensitivní oči, tak jsem byla spokojena,ze mě nijak čočky nedráždily oči a šly nosit po celý den.

• Po celodenním nošení nepali, nerezou, netlaci
    • Žádná údržba - rano nasadim, večer vyhodim

Čočky coopervision jsou nadčasové. Byla jsem zvykla nosit měsíční, avšak tyhle jsou fakt skvěle. Po celodenním nošení v oku nepali, nerezou, netlaci a jsou celkové dost příjemné. Taky odpadá starost řešit roztok, protože tyto proste rano nasadite a večer vyhodite.

Interval nošení
jednodenní
Obsah vody
UV filtr
Materiál
Stenfilcon A

MyDay daily disposable jsou jednodenní kontaktní čočky od společnosti CooperVision určené ke korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Svým nositelům kromě výhod silikon-hydrogelového materiálu nabízí také jednoduchou manipulaci, ochranu proti UV záření a jedinečné pohodlí. Čočky MyDay daily disposable svým uživatelům poskytují současně skvělé vidění i vysoký komfort nošení. Co vám kontaktní čočky MyDay daily disposable nabízí? Materiál Smart Silicone, který přinesl zásadní změnu v dosud používaných materiálech pro výrobu kontaktních čoček a stál u zrodu značky MyDay. Smart Silicone se vyznačuje postranními hydrofilními řetězci a účinným využitím silikonu. Díky tomu propouští k očím kyslík mnohem účinněji než materiály jiných jednodenních kontaktních čoček. Nižší obsah silikonu, což znamená více prostoru pro ostatní přirozeně hydrofilní složky materiálu, které udržují čočky dostatečně vlhké. Menší množství silikonu se odráží i v tom, že čočky MyDay daily disposable jsou velmi měkké. Lze je tedy snadno nasadit i vyjmout. Moderní design s hladkým povrchem a zaoblenými okraji, což zvyšuje pohodlí a přispívá k přirozenému pocitu při používání, protože pohyb očního víčka přes čočku je naprosto plynulý. Účinný UV filtr, který blokuje 85% záření UVA a 96% záření UVB a napomáhá k udržení dlouhodobého zdraví očí. Jeden z nejzdravějších materiálů, který se pro výrobu kontaktních čoček používá. To je prodyšný silikon-hydrogel, ze kterého jsou vyrobeny i čočky MyDay daily disposable. Tento unikátní materiál umožňuje očím dýchat a vypadat zcela přirozeně. Můžete si užívat trvalé pohodlí po celý den a celou životnost čočky. UV filtr v kontaktních čočkách zdokonaluje ochranu rohovky oka před negativními účinky ultrafialového záření. Čočky však nezakrývají celé oko ani oční okolí, proto je ideální ochranou před škodlivým UV zářením kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a slunečních brýlí.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , Testováno s Testuj.to

• Balení - vhodné na cesty.
    • Jednoduše se nasazují.
    • Nepříjemný pocit v očích po několika hodinách nošení.
    • Více plastového odpadu.

• Aplikace čoček
    • asi víc odpadu

Kvalitní kontaktní čočky, prodyšné, nedráždí oči.

• Po celodenním nošení nepali, nerezou, netlaci
    • Žádná údržba - rano nasadim, večer vyhodim

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Baleni
    • Asi blbe slozeni

Tyto cocky mi bohuzel nesedli,bevim proc ale je to tak. Kdyz sem je dala do oci,po chvili me zacli stipat a rezat takze sem je musela vyndat,takze z meho pohledu nic moc bohuzel . Ale hold nekomu to slozeni nemusi sedet a ja sem jeden z nich. Jinac fajn baleni

• , Testováno s Testuj.to

• Že je na každý den nový pár
    • Nemusím používat roztok na kontaktní čočky
    • Příjemné při nošení
    • Vše OK

Kontaktní čočky jsem si oblíbila, snadná a rychlá aplikace, příjemné při nošení, žádné škrábání v oku. Oceňuji, že na každý den je nový pár. Nemusím používat fyziologických roztok ?. Při sprchování se mi dostala voda do oči a čočky to ustalály na jedničku .

• Pohodli

Poprve jsem vyzkousela jednodenni cocky.Jsem nadsena pohodli, co mi poskytuji.Obavala jsem se chozeni do bazenu, nyni si vezmu nove cocky a nebojim se pripadne infekce.Nemusim myslet na roztok, coz je supr.Na sport, dovolenou jsou tyto cocky idealni.

• Rychlé zaslání e-shopem
    • Příjemné nošení
    • Správné zakřivení vyhovující oku
    • nic :)

Tyto čočky vřele doporučuji. Příjemně se nosí celý den, snadno se s nimi manipuluje, navíc e-shop je opravdu odesílá obratem. Praktické balení - krabička, na kterém si můžete zaškrtnout, zdali se jedná o dioptrie pro pravé, nebo levé oko - vhodné pro zapomnětlivce :).

• balení
    • rychlost dodání

Kontaktní čočky nosím příležitostně nebo na sport, proto mi vyhovuje denní balení, které jsem si pořídila. Kontaktní čočky jsou velmi příjemné a po celodenním nošení, oči nebyly nijak podrážděné, tudíž hodnotím jako vysoce komfortní. Další výhodou je komunikace s obchodem a rychlost dodání.

• Nízká cena za poštovné
    • Přehledný eshop
    • Čočky se dobře otvírají
    • Čočky by mohly být v roztoku obráceně do tvaru mističky kvůli jednodušší manipulaci.

Kontaktní čočky jsou skvělým pomocníkem ať už máte slabé, nebo i silné dioptrie. Výborné do kanceláře i na sport. Jednodenní jsou navíc velmi hygienické, takže ideální na dovolenou, když nechcete řešit, abyste měli dostatek roztoku, nebo se strachovat, ze se vám třeba měsíční čočky poničí.

• Zadny potic suchého oka
    • Na konci dne žádné řezání oka při dlouhém nošení
    • Pohodlnost

Kontaktní čočky MyDay CooperVision sedí skvěle a po celém dni nošení "neřežou" v oku. Celkově jsou velice komfortní a pohodlné. Oproti měsíčním čočkám je snadnější jejich údržba. Usnadňují život především u moře nebo v bazénu. Po vykoupání se nemusí čistit a dále skladovat, čímž lze předejít případným zánětům díky množícím se bakteriím v pouzdře na kontaktní čočky. Kladně hodnotím i E-shop Alensa.cz, který má vždy bleskové odeslání.