Alcon Air Optix Night & Day Aqua 6 čoček

1 190 Kč
Garantovaný nákup z StoppOptik.cz

Skladem • Více variantDárek59 Kč94 % • 1 465 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek59 Kč87 % • 415 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma99 % • 4 267 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant39 Kč97 % • 3 493 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč98 % • 3 121 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč98 % • 8 128 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč329 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma98 % • 3 533 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant80 Kč87 % • 1 774 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant80 Kč57 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč88 % • 541 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč96 % • 562 recenzíDalší informace

Materiál
Lotrafilcon A
Propustnost kyslíku
175 Dk/t

Air Optix Night & Day Aqua jsou měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky pro korekci myopie a hypermetropie. Díky vysoké propustnosti kyslíku je můžete nosit kontinuálně po dobu 30-ti dní a nocí, můžete v nich i spát a Vaše budou zdravé a stále budou vypadat svěže. Jedinečný zvlhčující AQUA systém lubrikuje povrch čočky a jemný povrch odolává usazování nečistot. Čočky Air Optix Night & Day Aqua jsou pohodlné po celý den, každý den, dokonce i při spánku.

Vlastnosti:

Materiál: Lotrafilcon A
Silikon-hydrogelové: Ano
Obsah vody: 24 %
Propustnost pro kyslík: 175 Dk/t

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • Více variant65 Kč100 % • 392 recenzíDalší informace

• Kontinuelní nošení bez omezené a nepříjemného vysušování či škrábání (tedy alespoň u dřívější varianty..)
    • Změna kvality čoček. Tyto kupuji již léta a poslední nákup (alensa.cz) - čočky nevydrží ani měsíc, nepříjemné v oku již po 14dnech (nepomůže umytí či namočení v roztoku). Jsem z toho zklamaná protože to byly bezkonkurenčně nejlepší čočky které jsem kdy zkoušela.Komfot byl vždy perfektní, nechápu tedy proč ta změna .

Jsem z aktuální kvality zklamaná protože to byly bezkonkurenčně nejlepší čočky které jsem kdy zkoušela.Komfot byl vždy perfektní, nechápu tedy proč ta změna . Zvažuji že už kupovat nebudu.

• vysoká propustnost kyslíku
    • 1. nízké % vody - drážďí
    • 2. menší průměr ...13.8 vs 14.0 je v oku opravdu znát (nedoporučuji pokud nejste šikmooký občan)
    • 3. vyšší cena
    • 4. horší aplikace - jsou takové slizké/kluzké
    • 5. nemají UV filtr
    • 6. hůř se otevírá balení - ve snaze šetřit udělali plastové poudrzo značně odlehčené/ořezané a tak se špatně uchopuje

Vybral jsem je, protože jsem chtěl vyzkoušet něco TOP s vysokou propustností kyslíku a nechtěl jsem šetřit "víc peněz, víc adidas". Výsledek = Čočky nepoužitelné, vyhazuji rovnou do koše. Za poloviční cenu máte Biofinity s nesrovnatelně vyšší kvalitnou a pohodlím. Ono i měsíc nošená Biofinity je pohodlnější než toto.
    Takže pokud si čočky vybíráte sami bez očních specialistů. jste normální občan s +/- běžnou bulvou tak hlavně neblbněte a nekupujte Air Optix...tím tuplem pokud jste již uživateli Biofinity a chcete něco víc adidas...Biofinity 4ever.

• výrobek sem spokojeně používala x let bez problémů
    • poslední koupené balení (červen 2018) hrozná kvalita
    • rudé oči, hrozná bolest, po navštěvě lékaře diagnoza poškrabana rohovka od kontaktní čočky. čočky jsem vyhodila ačkoliv jsem je měla jen 2 dny místo měsíce, oko přeléčila a po měsíci s brýlemi jsem načala další balení. po 2 dnech mám oči jak angorák a pro změnu mě bolí druhé oko než minule.
    • fakt super.

tyto čočky už NIKDY nekoupím.
    nevím jestli jsem měla smůlu na vadné celé balení nebo šla kvalita někam do háje, ale tyto zkušenosti mi bohatě stačí

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Bezproblémové dlouhodobé nošení bez výměny
    • Snesou i delší dobu nošení než 30 dní

• V očích nevadí a po probuzení nejsou červené oči

• výhoda
  • , zakoupeno v Lentiamo.cz

Vyzkoušela jsem více produktů a tenhle mi sedí nejvíc.

• , zakoupeno v Eshop Eiffel

• Vynikající čočky i pro velmi citlivé oči

• Velmi dobře se snáší
  • , zakoupeno v Lentiamo.cz

• Kvalita za dobrou cenu.