Bausch & Lomb PureVision 6 čoček

TOP 14 v kategorii Kontaktní čočky

Bausch & Lomb PureVision 6 čoček

Doporučená nabídka Čočky-kontaktní.cz

Skladem • Více variant49 Kč98 % • 3 127×recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč99 % • 8 158×recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč94 % • 1 469×recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč77 % • 415×recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč99 % • 4 335×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč83 % • 560×recenzíDalší informace
Skladem • Více variant39 Kč96 % • 3 501×recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 3 545×recenzíDalší informace
Skladem • Více variant80 Kč57×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč329×neověřených recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč95 % • 247 216×recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč95 % • 565×recenzíDalší informace

Balafilcon A
Propustnost kyslíku
112 Dk/t

• , zakoupeno v Lentiamo.cz

• Kvalita a v očích nejsou cítit.
  • , zakoupeno v Lentiamo.cz

Tyto čočky používám již léta, jsem s nimi spokojená, dobře se snáší, žádné problémy s nimi nejsou. Vřele doporučuji.

• , zakoupeno v Čočkovník.cz

Materiál
Balafilcon A
Propustnost kyslíku
112 Dk/t

PureVision jsou měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky pro korekci astigmatismu. Jsou vyrobeny z materiálu, který má vynikající propustnost pro kyslík. Oční rohovka je tak dostatečně zásobena kyslíkem nejen ve dne, ale i v noci a proto lze nosit tyto čočky kontinuálně (ve dne i v noci) po dobu třiceti dní. PureVision patří k nejprodávanějším kontinuálním kontaktním čočkám.

Vlastnosti:

UV filtr: Ne
Obsah vody: 36 %
Propustnost pro kyslík: 112 Dk/t
Kontinuální: Ano

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant80 Kč96 % • 1 776×recenzíDalší informace

• Podlehl jsem akci a po cca 6 letech nošení Acuvue Oasys jsem si koupil tyto čočky. Nebe a dudy. Acuvue Oasys mnohonásobně lepší.

• dobře se nasazují (po zácviku na tento typ)
    • dlouhodobé nošení
    • proti špičce o malinko menší propustnost kyslíku

zatím nejlepší čočky co se týká vyváženosti všech vlastností

• pohodlné
    • vhodné i na spaní
    • ke konci měsíce už v nich začínají pálit oči

Čočky mi byly doporučeny lékařkou. Jiné jsem nezkoušela. Používám a objednávám je paravidelně několik let. Nemám tedy možnost porovnat s jinými. Nicméně mi vyhovují a proto nemám potřebu měnit za jiný typ.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Asi nejsou nehorší
    • Škrábou v očích
    • Nejde poznat správná strana
    • Přijde mi že v nich hůře vidím

Asi jsem dal na dobré doporučení, kterých jsou zde mraky, ale po téhle zkušenosti si je již nekoupím.
    Již při prvotním nasazení mě škrábali a s tím vlastně ani nepřestali. Neustále na ně musím sahat a posouvat je a netuším jestli je zvládnu plynule nosit. Při nakapání kapek do očí začnou znovu škrábat, opravdu nevím kde je chyba.
    Dokonce mi přijde že v nich vidím hůř do dálky než s ostatními.
    Kupoval jsem si čočky do 250kč, takřka jsem ani nevěděl co si dávám do oka a nikdy jsem neměl s nimi takový problém jako s těmahle..
    Závěrem, věřím že existují horší čočky jako jsou tyhle. Pro mě jsou tyhle čočky absolutně nenositelné, jelikož je ani nesnesu mít v oku.

• Asi nejsou nehorší
    • Škrábou v očích
    • Nejde poznat správná strana
    • Přijde mi že v nich hůře vidím

Dokonce mi přijde že v nich vidím hůř do dálky než s ostatními.

• , zakoupeno v Lentiamo.cz

• Kvalita a v očích nejsou cítit.

• , zakoupeno v Čočkovník.cz

• Cenove dostupne, kvalitní

Rychlé dodání.

• , zakoupeno v Kontaktní.cz

• Tyto čočky používám už několik let a jsem naprosto spokojená. Nemám pocit suchých očí i když si čočky na noc nevytahuji.
    • Dobrá cena

Cena odpovídá kvalitě