Bausch & Lomb SofLens 38 6 čoček

Doporučená nabídka Čočky-kontaktní.cz

Skladem • Více variant29 Kč98 % • 4 309 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč83 % • 556 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant39 Kč96 % • 3 497 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč96 % • 3 127 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč93 % • 1 468 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč87 % • 415 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč99 % • 8 152 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč329 neověřených recenzíDalší informace

Druh čoček
dioptrické
Zabarvení

• , zakoupeno v Lentiamo.cz

Kupuji je dceři kvůli možnosti zvolit menší velikost čočky, já používám běžně Softlens 59 od stejného výrobce, které jí v tomto parametru nesedí. Je s nimi velmi spokojená, celodenní nošení je bez problémů, v očích je vůbec nevnímá.

• , zakoupeno v Lentiamo.cz

• Nekupovat! Naprosto nepoužitelné čočky, při vytahování z roztoku se úplně zdeformují, obtížně se aplikují na oči, nedrží tvar - jsou až příliš měkké!
    • Několik dní jsem se trpělivě pokoušela aplikovat čočky, pokaždé to trvalo více než 15 minut . Čočka se neustále deformuje, nedrží tvar, takže jsem to nakonec vzdala.

Když jsem volala na poradenskou linku, protože chci čočky reklamovat a vrátit, bylo mi řečeno, abych to nafotila, popsala a vše poslala mailem!
    Přitom jsem navrhla, že celé balení čoček odevzdám tam, kde jsem si je vyzvedla. Mám věnovat další čas nekvalitnímu výrobku?

• Komfortní při nošení
    • Žádné

Značka
Interval nošení
čtvrtletní
Druh čoček
dioptrické
Zabarvení

SofLens 38 (6 čoček) jsou kontaktní čočky, určené pro denní nošení s plánovanou dobou výměny až 3 měsíce (dobu výměny uvádí výrobce mezi 2 týdny až 3 měsíci v závislosti na individuálních faktorech a doporučení kontaktologa). Pro vysoký komfort při nošení se doporučují prvouživatelům kontaktních čoček. SofLens 38 (6 čoček) jsou alternativou k čočkám Optima FW, pro přechod mezi těmito dvěma modely není nutná konzultace očního lékaře.

Jsou zabarveny pro snazší manipulaci.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant89 Kč98 % • 3 499 recenzíDalší informace

• nízká cena, která se však vykompenzuje krátkou životností čoček
    • pohodlnost nošení úměrná ceně (takže nic extra, ale jde to)
    • nedrží tvar a tím pádem se hůř nasazují
    • po vysazení, kdy jsou čočky suché, se stěny přilepí k sobě a lze je jen stěží oddělit, často tak dojde k protržení čočky a místo klasických 30 dnů vám čočka vydrží třeba jen 3 dny

Nejhorší čočky, co jsem za 6 let nošení čoček měl. Doporučuji investovat o pár stovek víc do lepších čoček, které aspoň vydrží. Mně tyhle vydržely místo šesti měsíců pouhé tři, takže jsem ve výsledku vůbec neušetřil.

• Jsou to vůbec ty nejlepší čočky ze všech čoček které existuji. Na očích je vůbec necítíte.Je jenom škoda že + chce výrobce zastavit.Používám ty stejné již od r. 1990. a žádné silikon se jim nevyrovnají.HLAVNĚ Jsou nejšetrnější k oku.Da to sice začátečníkovy práci než je nasadí ale když vydrží tak nic lepšího nemohl získat ! jj
  • , zakoupeno v Lentiamo.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Komfortní při nošení
    • Žádné
  • , zakoupeno v Eshop Eiffel

• Nemusim delsi dobu kupovat cocky

• Příjemné nošení
    • Sedí mému oku
    • Dobře se aplikují
    • Rychle se vysušují

Tyto čočky mi doporučila známá ale občas mě po celodenním nošení trošičku řežou, ale aspoň je nezapomenu vyndat. Rozhodně nedoporučuji na spaní.

• , zakoupeno v Kontaktní.cz

xxxxx

• , zakoupeno v Cocky-Optika.cz

• Balení až na 18 měsíců.
  • , zakoupeno v Kontaktní.cz