Bausch & Lomb SofLens 59 6 čoček

TOP 10 v kategorii Kontaktní čočky

Bausch & Lomb SofLens 59 6 čoček

Dioptrie: -12.00 do +6,00 Výrobce: Bausch and Lomb Jak často měnit? 30 dní Materiál: Hilafilcon B Lze přespávat: Ne Obsah...
Garantovaný nákup z StoppOptik.cz

Skladem • Více variant59 Kč94 % • 1 465 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč87 % • 415 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč98 % • 3 121 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč98 % • 8 128 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč99 % • 4 267 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant39 Kč97 % • 3 493 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 1 986 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč88 % • 541 recenzíDalší informace

UV filtr:
Ne

Průměr:
14.2

Soflens 59 jsou měsíční kontaktní čočky, dříve prodávány pod názvem Soflens Comfort. V krabičce je 6 kontaktních čoček, které jsou určeny pro denní nošení s měsíční výměnou. Nejsou vhodné ani pro občasné přespání.  Jsou velmi oblíbené zejména pro svoji ekonomičnost a snadnou manipulaci, kterou umožňuje modré zabarvení čočky. Díky asimetrickému profilu zakončení umožňují vysoký komfort při užívání.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Snad jen cena
    • Čočky jsou příliš měkké a špatně se nasazují, příliš křehké, po pár dnech byla jedna čočka již natrhlá, výdrž cca týden s každodenním používáním, ve srovnání např. s mesíčními čočkami z DM drogerie nevydrží ani 1/3 času, nedoporučuji
  • , zakoupeno v OcniCentrum.Eu

Větší balení je cenově výhodnější

• dřou

Čočky jsem zkusila na základě zdejších recenzí. Dřou hned po nasazení. V měsíčních čočkách jsem vydržela hodinu a jejich výhodná cena se tak nakonec vůbec nevyplatila. Nemyslím jinak, že mám tak citlivé oči, takže mě udivuje, že jsou tu tak pozitivně hodnoceny. Závidím těm, kdo tak levné čočky snesou :-)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Vše ostatní

Úplně k ničemu. Sice levné ale nedají se pomalu ani nasadit určitě je nekupujte. Bolí po nich oči.

• Dobře sedí v oku, velice levné, doba výměny až měsíc, kvalitní materiál.
    • Nízká propustnost kyslíku pro oči.

• Příznivá cena
    • Vhodné pro nošení na pár hodin denně
    • Nevhodné pro celodenní nošení

Přešel jsem z dražších čoček na tuto značku. Čočky jsou z velmi podobného materiálu a složení. První dva měsíce používání jsem byl maximálně spokojen. Ve 3. týdnu co jsem nosil již třetí pár jsem začal pociťovat na konci dne suché oči.
    Další nošení (zvládl jsem je nosit ještě další 2 měsíce) už bylo opravdu nesnesitelné - oči brutálně podrážděné že jsem se po celodenním nošení nemohl 4 dny podívat do ostřejšího světla natož se pokusit si čočky na pár hodin nandat.
    Vrátil jsem se k dražší variantě.
    Tyto čočky doporučuji pouze na krátkodobé nošení nebo po konzultaci s lékařem - nesednou každému.

• sedí mi dobře v oku, což je pro mě asi podstatné, je s nimi dobrá manipulace
    • mají uvedenou nižší propustnost kyslíku

Odporučili mi ich znami z pravej a som nadmieru spokojný

• .