Bausch & Lomb SofLens Toric 6 čoček

Do týdne • Více variant80 Kč57 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variant80 Kč88 % • 1 776 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek59 Kč100 % • 1 467 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek59 Kč85 % • 415 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč98 % • 4 303 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Info v obchodu80 Kč53 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant39 Kč96 % • 3 496 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč99 % • 8 150 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 3 539 recenzíDalší informace

Obsah vody
Materiál
Alphafilcon A

• , zakoupeno v Lentiamo.cz

• že po měsíci musí člověk vyhodit :-)
  • , zakoupeno v Lentiamo.cz

• Vyzkoušela jsem už několik značek torických kontaktních čoček. Tyto jsou jediné, které vyhovují.

Tyto čočky používám několik let, střídám s brýlemi. Nejčastěji nosím v létě v kombinaci se slunečními brýlemi, na lyže, kolo. Trvalo mi dlouho, než jsem našla torické čočky, které mi padnou, nakonec jsem ale našla a u těchto zůstala. Jiné vyzkoušené značky mi v očích neseděly, čočky se v oku pohybovaly, tudíž vidění bylo rozostřené, jiné jsem v oku cítila. Netvrdím, že tento typ čoček bude sedět každému, ale za mě mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v Cocky-Optika.cz

Používám je už 15 let a jsou pro mě nejlepší! Měkké a prodyšné čočky pro mé oči.

Interval nošení
torické
Obsah vody
Materiál
Alphafilcon A

SofLens™ Toric jsou velmi jemné měsíční kontaktní čočky pro korekci astigmatismu. Unikátní Lo-Torque design zaručuje vysokou stabilitu čočky a unikátní dvoukřivkový design zadní plochy čočky umožňuje optimální centraci a velmi dobrou ostrost vidění pro nositele s astigmatismem. SofLens™ Toric se nosí každý den nebo podle potřeby od ranních hodin až do pozdního večera. Nesmí se však používat pro přespání! Po měsíci se čočky v každém případě vyhazují a bere se nový sterilní pár. Po vyjmutí z oka se ukládají do pouzdra s čistícím roztokem.

Obsah vody: 66 %

Nezapomeňte si k čočkám dokoupit také vhodný roztok na jejich čištění.

Pro větší komfort nošení doporučujeme dokoupit také zvlhčující oční kapky, které udržují slzný film v optimální kondici.

Pro dokonalou ochranu před sluncem a UV zářením kombinujte se slunečními brýlemi.

Parametry - SofLens Toric (6 čoček)

Další vlastnosti kontaktních čoček

Průměr (DIA) čoček:  14,5 mm

Doporučený interval výměny:   měsíční

Výrobce:

Bausch and Lomb

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Lentiamo.cz

• že po měsíci musí člověk vyhodit :-)

• , zakoupeno v Cocky-Optika.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Kontaktní.cz

• Svého času byly dobré, ale po nějaké době přestaly vyhovovat
    • Přestaly vyhovovat

Fungovala jsem s nimi docela dlouho, ale právě proto asi přestaly vyhovovat, změněny oční lékařkou na jiné

• , zakoupeno v Čočkyshop.cz

• perfektní pro mého syna

jsme spokojeni jen asi nedopatřením,byla jedna čočka /pravé oko/ špatná,po okamžité výměně,byl stav a pocit mého syna dobrý. Mněla jsem tuto čočku reklamovat? Díky M.N. matka

• , zakoupeno v Čočkovník.cz

• jediné možné čočky pro mou oční vadu
  • , zakoupeno v Eshop Eiffel

používám už 8 let a jsem spokojená, doporučuji

používám již několik let

• , zakoupeno v Eshop Eiffel

• vysoký obsah vody
    • cena by mohla být nižší
    • ke konci měsíce je znatelnější únava očí

tyto čočky nosím už přes 5 let a vyhovují mi. mají vysoký obsah vody, což moje oko rozhodně ocení :-) - u jiných značek jsem měla často "syndrom suchého oka".

Jsou modré, takže se mi dobře hledají v umyvadle, když spadnou :-)