Bausch & Lomb Ultra 3 čočky

Garantovaný nákup z StoppOptik.cz

Skladem • Více variant29 Kč99 % • 4 266 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant39 Kč97 % • 3 493 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč87 % • 541 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč98 % • 3 121 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč94 % • 1 465 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč87 % • 415 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variant80 Kč57 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč98 % • 8 126 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč94 % • 562 recenzíDalší informace

• jsou měkčí, netlačí v oku
    • bez pocitu pálení i při delším sledování monitoru
    • hůře se vyndávají
    • nekomfotní pocit, když s nimi spíte

Kontaktní čočky jsou měkčí, dobře sedí v oku, při delším používání a dívání se na TV nebo monitor PC nezpůsobují pálení ani řezání v oku. Zvládla jsem je mít i 10 hodin na sobě bez jakéhokoliv nekomfortu.
    Jediné co bych trochu vytkla - špatně se vytahují z oka a jakmile čočku vyndáte, tak se vám slepí k sobě a musíte ji za pomoci obou rukou od sebe odlepit. To je zřejmě způsobeno měkčím materiálem, ze kterého je čočka vyrobena. Může to pro někoho být přítěží. Oceňuji použitý UV filtr a možnost výběru různých typů zakřivení i dioptrie pro každé oko zvlášť. Čočky jsou za příznivou a dostupnou cenu pro každého.

• vysoká propustnost
    • pro citlivé oči

Kontaktní čočky jsou díky vysoké propustnosti kyslíku i po dlouhém dni příjemné na očích. Dalším plusem je, že si můžeme zvolit zda - li si vybereme měsíční nošení nebo týdenní nošení vkuse. Nevýhodou je vyšší cena. Ale za kvalitu je třeba si připlatit.

• Kvalita
    • Zvlhčení
    • Jemné
    • Poddajné
    • Konfor při celodenním nošení

Používám zatím chvilku ale za mě spokojenost. Po celodenní práci za počítačem jsou večer pořád příjemné na očích a tak je opravdu lehké je vytáhnout. Často se mi s jinými značkami stává, že mám pocit suchého oka. Bausch + Lomb ULTRA čočky jsou dostatečně zvlhčené, takže tento pocit nenastal. Určitě doporučuji vyzkoušet.

Interval nošení
měsíční
Obsah vody
UV filtr
Materiál
Samfilcon A

Společnost Bausch and Lomb představuje měsíční čočky ULTRA™ pro dnešní uspěchanou dobu plnou elektroniky. Jde o čočky určené pro denní nošení s měsíční periodou výměny. Inovativní technologie MoistureSeal zajistí stálou a vyváženou hydrataci a silikon hydrogelový materiál dodává čočce velice vysokou propustnost kyslíku. Při neustálém používání tabletů, smartphonů a notebooků mohou být oči unavené a podrážděné. Soustředěním se na obrazovku digitálního zařízení se snižuje frekvence mrkání a čočka osychá. Kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA™ nabízí 16 hodin pohodlného nošení s 95% zvlhčením díky dvoufázové technologii MoistureSeal. Tato technologie zajistí dokonalé spojení vysoké propustnosti kyslíku a dlouhotrvající hydratace čoček. Vlastnosti čoček Bausch + Lomb ULTRA™ slibují celodenní pohodlí i těm, kteří si musí čočky z důvodu nepohodlí vyndávat dříve, než by chtěli, je jim nepohodlné nosit čočky celý den a mají pocit zamlženého vidění během několika hodinové práce s digitálním zařízením. Skoncujte s namáháním a únavou očí, problémy se zaostřením i zamlženým viděním díky čočkám ULTRA™.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• dobře padnou do oka

• Zvlhčení
    • Jemné
    • Poddajné
    • Konfor při celodenním nošení

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Krásně jemné na očích
    • Namam pocit suchých očí
    • Jako bych je ani neměla
    • Dobře se s nimi dívá dlouho na tv i na pc
    • Na nedostatek jsem zatím nepřišla

S kontaktními čočkami jsem nadmíru spokojená, nosím je celý den od rána do půlnoci. Žádný problém venku při větru, v praci, sledování televize nebo počítače. Žádný pocit suchých očí. Mohu jen doporučit. Žádná negativní hodnocení dát nemůžu. Žádná nevnímám.

• Hydratace čoček
    • ...nic mne nenapadá

Výborně zvlhčují oči = bez pocitu suchých očí. Ideální pro lidi, kteří hodně pracují na počítači, neboť ani v pozdních večerních hodinách práce na PC jsem neměla problém se zamlženým viděním obrazovky, nebo potřebu čočky co nejdříve z oka vyndat. Dle mojí zkušenosti bych je doporučila.

• nekomfortní

Za sebe čočky nemohu doporučit, absolutně mi nesedly. Dření v oku, bolest po pár dnech, problém byl pouze s jednou čočkou. Zkusila jsem druhý pár čoček, ale problém se opakoval, nedalo se to vydržet, do oka jsem si musela neustále sahat a upravovat a čočku. Po pár dnech jsem musela čočky vyhodit.

• Silikon-hydrogelový materiál.
    • Celodenní pohodlné nošení.
    • Možnost spaní s čočkami.
    • Rychlé dodání.
    • Vyšší cena.
    • Z počátku pálení očí.
    • Nelze vybrat jiný parametr zakřivení, než 8.50.
    • Jedna čočka v balení byla uhnutá, musela jsem jí vyhodit.

Tyto kontaktní čočky jsou velmi kvalitní. Při běžném nošení čoček mě trápí suchost očí, díky těmto čočkám mohu s čočkami i usnout a po probuzení nemám zamlžené oči a čočky jsou ihned vyndat. Pouze v prvních dnech nošení mě oči pálily, ale je možné, že to bylo díky rozotku, ve kterém jsou čočky dodávány. Také mě překvapilo, že nejdou vybrat parametry zakřivení oka, jsou pouze 8.50, já mám ale oko zakřivené 8.60. I tak ale čočky doporučuji.

• Měkké
    • Roluji se pri nasazovani

Čočky Bausch + Lomb Ultra jsou proti ostatním kontaktním čočkám měkčí, což zpříjemňuje jejich nošení například i v místnostech s topením, klimatizací nebo při dlouhodobém užívání počítače nebo sledování televize. Nicméně právě to je i drobnou nevýhodou, protože při jejich nasazování se čočky rolují a ohýbaj

• velikost
    • poměr kvality a ceny
    • že mohu v nich spát
    • pohodlí kontaktních čoček
    • Modré zbarvení čoček/ já mám modré oči takže mi to vůbec nevadilo, ale někomu by to vadit mohlo

Trápily Vás unavené oči? Viděli jste rozmazaně? Snesli jste čočky jen pár hodin? Škrábali Vás? Nandavání a sundavání čoček byla pro Vás bojovka? Tak to jste nezkusili kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA!!!
    Když se je nandáte nevíte ani, že je v oko máte a také nemusíte myslet na to, že před spaním je musíte vyndat! Strašně mi ulechčily život!!! Děkuji Všem doporučuji!!!!

• rychlost dopravy
    • kvalita čoček

Efekt zmírnění únavy očí jsem na sobě sice nezaregistrovala, ale jinak jsou to příjemné čočky. Po celodenním nošení jsem je jako jiné čočky musela sundat. Jako nevýhodu vidím vyšší cenu.
    Oceňuji rychlé dodání i během víkendu a taktéž rychlou komunikaci.