Cooper Vision Avaira Vitality 6 čoček

TOP 42 v kategorii Kontaktní čočky

Cooper Vision Avaira Vitality 6 čoček

Garantovaný nákup z StoppOptik.cz

Skladem • Více variant49 Kč96 % • 3 127 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč99 % • 8 149 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 311 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč94 % • 57 068 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč100 % • 1 467 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč85 % • 415 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč98 % • 4 302 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 060 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč93 % • 563 recenzíDalší informace

UV filtr
Materiál
Fanfilcon A

• , zakoupeno v Cocky-Optika.cz

Dříve jsem si kupovala jen avaira, byly skvělé, na oku jsem vůbec necítila, že jsem měla čočky, oči nebyly unavené. Bohužel se ukončila výroba a já musela přejít na tyto. Měla jsem z toho strach, protože měly jiné zakřivení než čočky, které jsem dříve užívala, ale bylo mi řečeno, že to je nepatrná změna a že by to neměl být problém. Pravda, problém to není, ale avaira vitality čočky mi přijdou trochu tlustší, takže lehce cítím, že v oku jsou a oči byly lehce unavené. Rozhodně to jsou ale jedny z lepších čoček, které jsem kdy měla. Za zmínku také stojí aplikace, jsou trochu pevnější, takže se do oka lehce dávají, narozdíl od výše zmiňovaných, jelikož ty sebou trochu lomcovaly.

• , zakoupeno v Kontaktní čočky levně

Oproti dříve užívaným čočkám jsou tenoučké, což je výhoda pro nošení, mírná nevýhoda při aplikaci.

Interval nošení
měsíční
Počet kusů v balení
6 ks
Obsah vody
UV filtr
Materiál
Fanfilcon A

Avaira Vitality jsou měsíční kontaktní čočky od společnosti CooperVision. Svým nositelům kromě výhod silikon-hydrogelového materiálu nabízí i vyšší obsah vody, který je důležitý pro přirozenou smáčivost čoček. Jejich další výhodou je vysoká ochrana proti UV záření díky špičkovému UV filtru 1. třídy. Kontaktní čočky Avaira Vitality tak poskytují současně skvělé vidění i vysoký komfort nošení.

Hlavní výhody kontaktních čoček Avaira Vitality:

Silikon-hydrogel - jeden z nejzdravějších materiálů, který se pro výrobu kontaktních čoček používá (umožňuje očím dýchat a vypadat zcela přirozeně). Můžete si užívat trvalé pohodlí po celý den a celou životnost čočky.

Vyšší obsah vody - Vaše oči budou po celou dobu používání kontaktních čoček dokonale hydratované a vás tak nebude trápit jejich nepříjemná suchost.

Skvělá prodyšnost materiálu, která umožní očím po celý den lépe dýchat a zachovat si tak jasný a přirozený vzhled bez viditelného zarudnutí či podráždění.

UV filtr 1. třídy - kontaktní čočky blokují více než 90% UVA a 99% UVB záření.

UV filtr v kontaktních čočkách zdokonaluje ochranu rohovky oka před negativními účinky ultrafialového záření. Kontaktní čočky však nezakrývají celé oko ani oční okolí, proto je ideální ochranou před škodlivým UV zářením kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a slunečních brýlí.

Toto je zdravotnický prostředek. Před použitím si přečtěte návod k použití.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 1 987 recenzíDalší informace

Několik let jsem používala kontaktní čočky Avaira, které mi maximálně vyhovovaly. V očích byly příjemné, skoro jsem o nich nevěděla. Jedinou nevýhodou bylo, že čas od času po delším nošení napraskly nebo se zdeformovaly. Jinak ale perfektní. Bohužel byla jejich výroba ukončena a byly nahrazeny tímto novým typem Avaira Vitality.
    Avaira Vitality jsou pro mne velkým zklamáním - nejsou v očích pohodlné (stále je cítím, škrábou), po celodenním nošení jsou oči velmi unavené.
    Přijde mi také, že se deformují a více se na nich usazují nečistoty než na původním typu. Zkoušela jsem včera již čtvrtou čočku Avaira Vitality a bohužel všechny jsou pro mne stejně nekomfortní.
    Navíc jsou tyto čočky oproti původnímu typu dražší.
    Bohužel budu hledat jiné čočky, které by byly srovnatelné s původní Avairou. Avaira Vitality to za mne určitě nebudou.

• , zakoupeno v Cocky-Optika.cz

• , zakoupeno v Kontaktní čočky levně

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: