Cooper Vision Proclear Toric 6 čoček

Popis produktu Proclear Toric Když astigmatismus, tak jedině čočky Proclear Toric. Vysoký obsah vody, maximální pohodlí a ostré vidění – to je to, co všichni chceme a kontaktní...
Garantovaný nákup z StoppOptik.cz

Skladem • Více variant49 Kč96 % • 3 127 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • Více variant80 Kč57 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč98 % • 4 321 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč95 % • 565 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč94 % • 1 469 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč87 % • 415 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 3 541 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variantDárek49 Kč98 % • 5 083 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant39 Kč96 % • 3 498 recenzíDalší informace

• Nepatrně dražší
  • , zakoupeno v BestGaze.cz

• Multifokální, skutečně jde přečíst i z blízka
    • trochu štípou oči víc než u běžných Air Optix

I z Polska byly stejné jako předtím.

Interval nošení
UV filtr
Materiál
Comfilcon A

Popis produktu Proclear Toric

Když astigmatismus, tak jedině čočky Proclear Toric. Vysoký obsah vody, maximální pohodlí a ostré vidění – to je to, co všichni chceme a kontaktní čočky Proclear Toric nám to nabízí.

Vše začíná u technologie PC. Díky ní Proclear Toric zadržují vodu a méně ji odpařují. Navíc také vodu přitahují, díky tomu na čočce vzniká štít, který odpuzuje nečistoty. Proto jsou čočky Proclear Toric velice komfortní i po dlouhém dni.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

• s těmito čočkami jsem velmi nespokojená. Koupila jsem poprvé a naposledy. Jsou tak slabé, že ani nedrží tvar na prstě při nandávání. Někdy se i slepí na půl. Na oko nepřilnou, dělají se bubliny, musím do oka rovnat, jinak se při mrknutí sesunou a vypadnou.

koupila jsem bez předešlé zkušenosti, a již nikdy více

Jsou pohodlné

• Velmi pohodlné
    • Nevyžadují "údržbu"
    • Nepatrně dražší
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v BestGaze.cz

• Multifokální, skutečně jde přečíst i z blízka
    • trochu štípou oči víc než u běžných Air Optix

I z Polska byly stejné jako předtím.

• , zakoupeno v Lentiamo.cz

• perfektně sedí, vydrží celých 30 dní bez natržení a když s němi usnete není problém
    • pocit suchého oka, i když jsou určeny pro suché oči
  • , zakoupeno v Lentiamo.cz

Čočky perfektně sedí a vůbec nedráždí oči. Maximální spokojenost. Doporučil mi je můj optik a měnit nehodlám.

• Nevydrzeli mi jeste nikdy mesic... Vetsinou se mi natrhly

Doporucuji

• , zakoupeno v cockyhk.cz

tyto čočky jsou skvělé, osvědčily se mi. doporučuji.

• , zakoupeno v Čočky-kontaktní.cz

Tento produkt mi doporučil optik, z důvodu astigmatismu mně běžné čočky nesedí.

• , zakoupeno v cockyhk.cz

• - oči tyto čočky přijaly bez jakýchkoli negativ,
    • - další výhodou je možnost občasného ponechání čoček v očích i přes noc.
    • - ze všech dosud zkoušených čoček jsou nejlepší.

S čočkami teprve začínám. Optimetrička mi hledala typ čoček, které mi budou vyhovovat. Po několika nezdařených pokusech mi právě tento druh "sedl" natolik, že se někdy musím sama přesvědčit, mám-li je opravdu v očích :-)