Nejnovější recenze ze sekce Kontaktní čočky

TopVue Elite+ 30 čoček

TopVue Elite+ 30 čoček

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. dubna 2024

• Jemné, pohodlné
  • Nedrží dobře na oku

Jsem z čoček poněkud rozčarován. Jejich největší přednost je bohužel zároveň jejich největší slabinou. Čočky jsou maximálně jemné a poddajné, a když už zůstanou v oku na svém místě, tak opravdu celý den nevím, že je mám.
Problém je bohužel ta "jemnost"

1) Oproti jiným čočkám se docela špatně vyndávají z blistru. Ten nemá dobře vymyšlený tvar a čočka má tendenci se v něm zachytit, takže ji lovím navíckrát, a to člověk úplně po ránu nechce - nahánět čočku v blistru. Chce to cvik.

2) Čočka taky nedrží úplně ideálně na oku. Stačí se podívat výrazně kterýmkoliv směrem (hlavně nahoru) a čočka začne v oku cestovat. Tím, jak je jemná, tak má sklony se v oku složit, zajede dozadu pod víčko, a pak vás čeká několik minut mrkání a manipulace s víčkem, abyste čočku dostali ven.

Kupoval jsem je v akci na zkoušku, takže jen 30denní balení a už si je určitě znovu nekoupím, zůstávám u Dailies Aquacomfort Plus. Nicméně to nejsou špatné čočky, za vyzkoušení stojí, bohužel v mém případě to bylo za hodně peněz málo muziky.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

Přidáno: 29. srpna 2023

• Přilnavost
  • Materiál
  • Roztok

Většinou nosím brýle, převážně kvůli obličeji, který oživí, ale v některých situacích ráda sáhnu po čočkách. Nejčastěji čočky využívám na sport, koupání v bazénu či výlety. Tyto čočky mě velmi mile překvapily svoji přilnavosti a materiálem. Za mě určitě doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 18. srpna 2023

• balení
  • UV filtr
  • pohodlí

skvělé jednodenní čočky! nikdy mě nenapadlo využívat čočky na jeden den, ale tyto jsou opravdu velmi pohodlné. Navíc, a to beru jako velké plus, obsahují také UV filtr, což je výhodou především v letních měsících. Jediný problém je vyšší cena, vzhledem k typu čoček, komu nevadí, určitě doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Linda

Přidáno: 17. srpna 2023

• Prijemne nošení
  • Nesnadne nandani

Čočky mají trošku větší průměr, než na který jsem byla zvyklá u svých původních čoček, takže nandam tak napodruhé u obou očí, na druhou stranu zase drží, nejezdí po oku a tedy ho nedráždí, vůbec o nich nevím a vyndavani je zase o to snazší. Zvládly i moře a slanou vodu.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 14. srpna 2023

• Příjemný materiál
  • Nevysušují oči
  • Větší pořizovací cena

S čočkami Ultra One Day jsem byla velmi spokojená. Na očích sedí krásně.
Ačkoli jsou cenově dražší,opravdu se vyplatí. Vůbec jsem je necítila a to ani po 8h nošení.U jiných jsem často měla po několika hodinách nošení zarudle a podrážděné oči. U těchto se nic takového nedělo. I nasazování bylo hračkou,oproti jiným. Určitě jsem si tyto čočky nepořídila naposledy.

Ověřený zákazník Testuj.to Charlotte Vrindavani

• Komfort jednodenních čoček - vždy nová, čistá čočka
  • Nedráždí oči, dobrá snášenlivost
  • Nepociťovala jsem pocit suchosti v očích jako o některých jiných čoček
  • Líbí se mi materiál čočky, není příliš slabý a náchylný na roztržení již při aplikaci
  • Super zejména v situacích, kdy nechci mít brýle - sport, společenské události apod.

Čočky se mi snadno a příjemně aplikovaly a při delším nošení jsem měla pocit, že oko zůstává lépe hydratované než u jiných čoček, které jsem měla. Pracuji online z domova a čočky tedy nenosím každý den, spíš si je beru, jen když jdu ven. Ráda tedy používám právě jednodenní čočky, jelikož to je praktické a také to zajišťuje lepší hygienu a chrání oko před případnými nechtěnými infekcemi apod. Oproti brýlím s čočkami z nějakého důvodu mnohem lépe vidím, takže je nosím zejména v situacích, kde si chci být jistá, že opravdu dobře uvidím, a také když chci hezky vypadat. Líbí se mi, že tyto čočky také téměř zcela blokují UVB a částečně i UVA záření, a oči tak ještě více chrání. Celkově za mě tedy fajn čočky, které poskytují pohodlné nošení.

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

• Snadná aplikace a vyjmutí
  • Minimalizace suchosti v očích
  • Pohodlné
  • Po pár dnech jsem o nich v oku nevěděl
  • O něco vyšší cena

Aplikace čoček i jejich vyjmutí bylo bez komplikací. Prvních pár dní lehce pálily, ale další dny byly ok.
Důvod k vyzkoušení těchto čoček byl ten, že trpím na občasné záněty bělma a klasické čočky tomu nesvědčí. Byť mám čočky zatím krátce, tak po celou dobu testování (vyjma prvních dvou dní) jsem si musel si prokapat oči max 1 denně, což je zatím ze subjektivního hlediska pozitivní signál. Cena je vyšší, ale pokud mi to z dlouhodobého hlediska pomůže eliminovat suchost očí při nošení čoček zhoršující můj stav, tak to pro mne má hodnotu.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Kvalita provedení
  • Snadná aplikace
  • Snadné vyjmutí z očí
  • Naprostý komfort
  • Sympatický design balení
  • Praktické dělení čoček v balení
  • V případě každodenního nošení neeokologické balení

Dokonale komfortní kontaktní čočky v praktickém balení na cesty nebo jednorázové použití např. při sportu. Jsou velice jemné, kvalitně provedené, perfektně drží celý den tak, že o nich vůbec nevíte. Dala jsem jim zabrat řadou neplánovaných zkoušek jako je mnutí očí, plavání v bazénu i řece, odličování.. Pokaždé jsem si jejich přítomnost uvědomila až po provedení činnosti a čočky bez potíží spolupracovaly. Jednodenní balení z ekologických důvodů doporučuji spíše pro výjimečné nošení, nikoliv každodenní, ačkoliv k funkčnosti nemám nejmenších námitek.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• Rychlá aplikace
  • Není potřeba další roztok
  • V oku nedráždí ani ke konci dne
  • Hodně odpadu

Doposud jsem měla zkušenost s měsíčními kontaktními čočkami. U těchto odpadá večerní hledání roztoku a následné čištění čoček. Ani k večeru jsem o čočkách v očích nevěděla. Jsou opravdu na jeden den, po vyjmutí z oka ztrácí svoji pružnost.
Negativum vidím v množství odpadu - plastů.

Ověřený zákazník Testuj.to Žanet

Přidáno: 12. srpna 2023

• Balení
  • Pocit při nošení
  • Bez nutnosti kapat průběžně kapky do očí

Velmi příjemné jednodenní čočky, u kterých odpadá nepříjemný pocit při nošení po celém dni, jelikož se tolik nevysušují. Oceňuji každou čočku zabalenou zvlášť především při dovolené - odpadá tak péče o ně. Ale jsou také ideální pro ty, co nosí čočky jen nárazově.

Ověřený zákazník Testuj.to Anastasiya

Přidáno: 11. srpna 2023

• balení
  • snadnost použití

Kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA One Day můžu jenom doporučit.

Nosím čočky skoro každý den, sportuji, chodím bazénu a sauny a zapomínám, že je mám, opravdu jsou velmi pohodlné.
Snadno se nasazují a se nepohybují v oku při nošení a různých aktivitách.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

Přidáno: 11. srpna 2023

• pohodlné nošení
  • dlouho udržují vlhkost

S jednodenními silikon-hydrogelovými kontaktními čočkami mám pozitivní zkušenost. V oku sedí příjemně, nijak v něm netlačí ani neřežou. Dobře k němu přilnou, při nošení jsou pohodlné. Z důvodu jemnosti je třeba s nimi manipulovat opatrně. Oko udržují vlhké.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Jednoduchá aplikace
  • Balení každé zvlášť

Čočky jsou velice pohodlné v očích. Nepociťuji žádný pocit nepohodlí, během nošení. Jsou měkké, mají lehce namodralou barvu (tudíž se v oku neztratí) a jsou vysoce kvalitní. Vidím s nimi opravdu fantasticky, hlavně není potřeba je stále leštit jako brýle, to je za mne obrovská výhoda. S těmito čočkami jsem nepocítila žádné mínus, tudíž je mohu všem vřele doporučit!:)

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• Pocit že je ani nemam
  • Snadna aplikace a vyndavani
  • Sedi v oku celý den tak jak.maji
  • Nic jsem.neshledala

Tyhle čočky jsou opravdu hodně povedené. Snadno se aplikují a i vytahují. Žádný pocit suchého oka, pálení, nebo nepohodlí od rána do večera. Dokonce ani mlžení či posun čočky ve chvílích, kdy musím koukat delší dobu směrem dolů. Za mě velká spokojenost a.mužu jen doporučit

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• jsou pohodlné
  • i pro citlivé oči

Krátce před nákupem nových čoček Bausch + Lomb ULTRA One Day mi byly zvýšeny dioptrie. Objednala jsem si čočky podle tohoto měření 2.25 a 2.50, ale ukázalo se, že zatím tu vyšší hodnotu oko nezvládne. Takže jsem na obě oči nasadila menší, ale byla jsem spokojena, vidění bylo pocitově ostřejší, až jsem si na to musela zvykat. Sobotní den jsem tak v nich zvládla bez větších obtíží. Jako druhý den jsem vybrala pracovní, brala jsem to jako zatěžkávací zkoušku, protože zatím mi v žádných čočkách nešlo pracovat. Pravdou je, že jsem musela občas dokapat slzy, kvůli suchosti oka, ale v zásadě musím chválit. Sice jsem to nevydržela v čočkách celý den, ale jen půl, ale to nevadí, jedná se o posun, a kdybych nemusela zrovna v tento den být jen na počítači, tak bych to zvládla. Každopádně, tyhle čočky si rozhodně nechám pro volný čas.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: 8. srpna 2023

• Odpadá údržba
  • Každý den nové čisté čočky
  • Vyšší cena než u měsíčních

S čočkami Ultra One Day jsem byla spokojená, mohu jen doporučit. Na očích sedí dobře, vůbec jsem o nich nevěděla, žádný pocit suchých očí. Líbí se mi, že odpadá uchovávání a dezinfekce. Pro oči jsou jistě také lepší, než měsíční čočky, které běžně používám.Ultra One Day si určitě ještě koupím.

Alcon Air Optix Plus Hydraglyde 6 čoček

Alcon Air Optix Plus Hydraglyde 6 čoček

Tereza B Tereza B

Přidáno: 1. srpna 2023

• nedráždí oči
  • komfortní

Skvělé čočky, které používám už spoustu let. Jsou opravdu komfortní, že o nich ani po celém dni nevím. Rozhodně lepší než verze aqua, kdy mě kolikrát večer už pálily oči nebo i během dne jsem si musela oči rozkapat. Za mě skvělý produkt, který budu kupovat i nadále.

ACUVUE® OASYS with HYDRACLEAR® PLUS 6 čoček

ACUVUE® OASYS with HYDRACLEAR® PLUS 6 čoček

Ondra94 Ondra94

Přidáno: 15. prosince 2022

• Jsou to skvělé čočky, které spokojeně nosím už více než 6 let. Vyzkoušel jsem teď i Bausch & Lomb PureVision (byly v akci) a Bausch jsou mnohem horší. V očích docela škrábou. Vrácím se zpět k Acuvue.

Bausch & Lomb PureVision 6 čoček

Bausch & Lomb PureVision 6 čoček

Ondra94 Ondra94

Přidáno: 15. prosince 2022

• Podlehl jsem akci a po cca 6 letech nošení Acuvue Oasys jsem si koupil tyto čočky. Nebe a dudy. Acuvue Oasys mnohonásobně lepší.

Cooper Vision Proclear Toric 6 čoček

Cooper Vision Proclear Toric 6 čoček

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 26. listopadu 2022

(naposledy upraveno 26. listopadu 2022)

• s těmito čočkami jsem velmi nespokojená. Koupila jsem poprvé a naposledy. Jsou tak slabé, že ani nedrží tvar na prstě při nandávání. Někdy se i slepí na půl. Na oko nepřilnou, dělají se bubliny, musím do oka rovnat, jinak se při mrknutí sesunou a vypadnou.

koupila jsem bez předešlé zkušenosti, a již nikdy více

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25