TopVue Air for Astigmatism 3 čočky

Doporučená nabídka Čočky-kontaktní.cz

Skladem • Více variant29 Kč99 % • 4 348 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč98 % • 3 127 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč99 % • 8 163 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant39 Kč96 % • 3 501 recenzíDalší informace

měsíční

• , zakoupeno v Cocky-Optika.cz

• neunavují oči
  • , zakoupeno v Čočky-online.cz

Levné a při tom kvalitní čočky.

• , zakoupeno v Čočky-kontaktní.cz

materiál je kvalitní a příjemný pro moje oči. vidím o stře, zbavil jsem se bolestí hlavy

Interval nošení
měsíční

Jak už název napovídá, TopVue Air for Astigmatism jsou kontaktní čočky určené pro korekci astigmatismu - tedy čočky torické. Tyto měsíční čočky mají za úkol vyrovnat nedokonalosti rohovky, které způsobují oční vadu astigmatismus. Čočky jsou proto opatřeny parametry pro dioptrie, cylindr a osu. TopVue Air for Astigmatism jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu třetí generace - Innofilcon A. Podíl vody v materiálu je 45 % a mikroskopické kanálky v materiálu umožňují transport kyslíku k rohovce 100 Dk/t. Kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism jsou dodávány v blistru, jehož součástí je roztok obohacený zvlhčující látkou - hyaluronátem sodným, který je navíc naprosto kompatibilní s fyziologickým prostředím oka. TopVue Air for Astigmatism jsou díky této látce oku příjemné a pohodlné již od okamžiku prvního nasazení. Balení obsahuje 3 kusy kontaktních čoček, jejichž rozložení balastu je znamenitou stabilizační technologií (SHT PrismBallast), která čočky udrží na správném místě po celou dobu nošení.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Cocky-Optika.cz

• neunavují oči
  • , zakoupeno v Čočky-online.cz

Levné a při tom kvalitní čočky.

• , zakoupeno v Čočky-kontaktní.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Čočky-kontaktní.cz

• Snadná aplikace, přizpůsobivé, pohodlné.

Naprostá spokojenost. Výborný poměr cena-kvalita!

• , zakoupeno v Čočky-online.cz

Kvalitní čočky, které mi vyhovují. Hlavně se neotáčí (drží osu).

• Dobrá cena
    • Mlhavé vidění

Už je nechci

Čočky-online.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Je nám velmi líto, že Vám čočky nevyhovovaly. Můžete využít služby Garance vrácení peněz - https://goo.gl/EyYf8S. Přejeme hezký den.

• , zakoupeno v Kontaktní.cz

• jsou tenké , než mé původní čočky
  • , zakoupeno v Kontaktní.cz

Čočky za rozumnou cenu. Měla jsem jiný typ pro astigmatismus a měla jsem s ním dost velké problémy. S těmito čočkami pouze lehce zápasím při cvičení, kdy se někdy při prudším pohybu nebo předklonu stane, že se asi posune v oku závažíčko, které drží čočku ve správné ose a pak chvíli trvá, než se čočka zase vrátí do původní pozice. Ovšem předchozí čočky jiné značky mi to dělaly taky a v ještě mnohem horší míře. Tudíž já jsem s těmito čočkami velmi spokojená

• Kvalita

Čoćky se po týdnu roztrhly téměř na polovinu, což se mi ještě nestalo.

• , zakoupeno v Čočky-online.cz

• cena, snášenlivost, dobře sedí

příjemné v oku, neškrábou, zajímavá cena.