TopVue Air Multifocal 3 čočky

Doporučená nabídka Čočky-kontaktní.cz

Skladem • Více variant29 Kč99 % • 4 335×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant39 Kč96 % • 3 501×recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč98 % • 3 127×recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč99 % • 8 158×recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 3 545×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč3×neověřené recenzeDalší informace
Info v obchodu59 Kč434×neověřených recenzíDalší informace

Interval nošení
měsíční
Typ
bifokální a multifokální

• , zakoupeno v Čočky-online.cz

• Čočky používám již delší dobu, nikdy nebyl s nimi problém, nosím je stále od rána do pozdních večerních hodin a v oku je vůbec necítím.
    • Vadí mi, že není označen rub a líc.
  • , zakoupeno v Čočky-kontaktní.cz

Čočky používám už delší dobu a jsem s nimi spokojená.

• , zakoupeno v Čočky-online.cz

Je možné čočky, pokud nevyhovují vrátit. To je opravdu ohromná výhoda - a není to běžná věc.

Interval nošení
měsíční
Typ
bifokální a multifokální

TopVue Air Multifocal jsou silikon-hydrogelové měsíční kontaktní čočky, které kombinují optické zóny. Touto moderní technologií jsou mulfifokální čočky schopny korigovat presbyopii a tedy vidění na blízkou, stření i dalekou vzdálenost - s TopVue Air Multifokal si užijete každý detail i výhled. TopVue Air Multifocal jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu - Innofilcon A s obsahem vody 45 % a propustností kyslíku 100 Dk/t. Kontaktní čočky jsou dodávány v blistru, kde jsou naloženy do roztoku, jehož součástí je hyaluronát sodný - velmi efektivní lubrikační látka. Hyaluronát sodný je navíc naprosto kompatibilní s fyziologickým prostředím oka. TopVue Air Multifocal jsou díky této látce oku příjemné a pohodlné již od okamžiku prvního nasazení. Materiál tohoto složení a vlastností zajistí každému nositeli pohodlné a zdravé nošení a precizní zpracování čoček se postará o naprosto bezchybnou korekci zraku na všechny vzdálenosti. Čočky jsou určeny pro každodenní nošení s výměnou páru čoček po uplynutí 30 dnů. Balení obsahuje 3 kusy kontaktních čoček TopVue Air Multifocal.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Čočky-online.cz

• Vadí mi, že není označen rub a líc.
  • , zakoupeno v Čočky-kontaktní.cz

Čočky používám už delší dobu a jsem s nimi spokojená.

• , zakoupeno v Čočky-online.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Čočky-online.cz

• Tyto čočky jsou opravdu perfektní
    • v oku je za celý den používání vůbec necítím
    • zatím nic

Bifokální čočky se přestaly vyrábět, jako náhradu používám
    teď mám tyto čočky a jsou perfektní.
    Mohu doporučit, já nelituji.

• , zakoupeno v Čočky-online.cz

• Dobrá zkušenost s nabízeným zbožím

Již jsem nakupoval v tomto obchodě a byl jsem spokojen

• , zakoupeno v Čočky-online.cz

• cena, kvalita, rychlá dostupnost, garance vrácení peněz.

Produkt TopVue mi přijde jako jeden z těch lepších co jsem zatím vyzkoušela. Při objednání na internetu se mi stalo vůbec poprvé, že by někde měli moje parametry multifokálních čoček skladem.

• Změna z brýlí

Chtěl jsem si vyzkoušet čočky místo brýlí a tyhle mě nalákaly hlavně cenou. Celkově to byla příjemná změna, čekal jsem že mi třeba po pár hodinách žadnou vadit, ale byl jsem příjemně překvapen. Ještě jsem sice nezkoušel multifokální čočky od jiného výrobce abych měl porovnání, ale se svým výběrem jsem vcelku spokojen :-)