Nejnovější recenze ze sekce Kontaktní čočky

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Přidáno: 14. prosince 2021

• pohodlnost
  • kontinuální nošení
  • nevysušují oči

Čočky Biofinity CooperVision jsou velmi pohodlné pro kontinuální nošení, prakticky mi nevysušují oči - jen ve výjimečných případech. V očích prakticky nejsou cítit, sedí perfektně a nejsou téměř vidět. Doporučuji vyzkoušet, jsou skvělé pro každodení nošení.

Ověřený zákazník Testuj.to Ludmila

Přidáno: 13. prosince 2021

Zakoupeno v Testuj.to

• žádný pocit suchých očí
  • žádné červené oči
  • necítím je na oku
  • snadná manipulace

Dlouho jsem se bránila používání kontaktních čoček a teď lituji. Mnohem jednodušší, pohodlnější, praktičtější, bezpečnější. Vybrala jsem MyDay od CooperVision a byla to velmi dobrá volba. O čočkách v oku vůbec nevím, jednoduše se nasazují. Nemusím se bát, že je rozbiju. Mohu jít plavat a konečně vidím :) Eshop Alensa je přehledný, mají velký výběr a hlavně komunikují.

Ověřený zákazník Testuj.to Liduš

Přidáno: 13. prosince 2021

• prodyšnost
  • dobře se nasazují i sundávají
  • velmi hygienické, jednodenní balení
  • ukazatel rubu

Kontaktní čočky My Day CooperVision jsem vyzkoušela místo své oblíbené značky, kterou používám několik let. Čočky velmi příjemně překvapily. V oku nebyly vůbec cítit, perfektně se nasazují i sundávají. Ani při celodenním nošení v práci u PC oči nebyly unavené.

Ověřený zákazník Testuj.to Josef

Přidáno: 12. prosince 2021

• UV filtr
  • Nedráždi oči

Z počátečního strachu ze změny čoček se stalo nadšení. Čočky jsou pohodlné, mají UV filtr a vůbec je necítím. Podařilo se mi v nich i na pár hodin usnout a po probuzení jsem o nich stále nevěděl. Mohu jedině doporučit. Nebojte se změnit své čočky :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

Přidáno: 11. prosince 2021

• snadnost použití
  • jednodenní nošení

Používám čočky při běžném nošení, zvláště teď, kdy mám nosit brýle a respirátor, brýle se mi zamlžují. Také při zimních sportech jako je lyžování, ale i v hale, při joze při pohledu na cvičitelku nemusím brýle mít. Komfort při nošení byl dobrý, necítila jsem žádné potíže (bez slzení, pálení, štípání, červených očí).

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

Přidáno: 11. prosince 2021

• Komfort, při nošení
  • Snadná manipulace
  • Neshledán, žádný nedostatek

Kontaktní čočky MyDay CooperVision jsou pohodlné a komfortní, při nošení. Jsou jednodenní a proto odpadá namáčení v roztoku a uchovávání čoček na další den. Snadná manipulace s kontaktními čočkami. Kontaktní čočky zvlhčují oči a nemám pocit suchých očí.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Přidáno: 9. prosince 2021

• komfort
  • jsou jednodenní
  • pohodlí
  • ?

Denní čočky jsem si zatím nikdy nekoupila, a tedy tyto byly mé první jednodenní čočky, nevěděla jsem , co od nich čekat. Nakonec jsem byla opravdu překvapena, že byly pohodlné po celý den, kdy jsem je měla nasazené. Neměla jsem žádný pocit sucha. Za mě jsou jednodenní určitě lepší než vícedenní a tuto značku si budu kupovat i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Přidáno: 8. prosince 2021

Zakoupeno v Testuj.to

• rychlé dodání, kvalita čoček, prodyšnost a zvlhčení oka

Čočky mi opravdu vyhovují, velmi dobře zvlhčují oko jsou prodyšné. Jsou pohodlné i při delším nošení. Při sportu konečně vidím. Dobře se nasazují i vyndavají. Ocenuji velmi rychlé dodání, perfektí zabalení,velký výběr možnosti dopravy i její cenu a komunikci obchodu

Ověřený zákazník Testuj.to Jana Sauersteinova

Přidáno: 7. prosince 2021

• Komfortní pocit při nošení

Moje první zkušenost s denními čočkami a jsem unešena. Naprostá pecka. Sedí perfektně, po 6 hodinách za počítačem si troufám říct, že mě konečně netrápí pocit suchých očí. Musím se pořád ujišťovat, že tam ty čocky opravdu mám, protože je v oku prostě necítím. Jsou slabounké oproti měsíčním čočkám, bála jsem se tedy aplikace, ale nevidím v tom rozdíl. Mohu teda jen chválit a doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to david

• UV filtr

KOntaktní čočky My day od Cooper Vision mě nadchnuly tím, jak jsou opravdu hodně pohodlné. Vůbec ani nevím, že je v očích mám. Jsou jemné a oči hydratované, super pohodlné. hodlám je otestovat za pár dní na horách a to bude ještě teprve suepr, tam to docením ještě víc.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Rychlé doručení
  • Nedrazdi mi oci
  • Bez problému cely den

Velice pohodlné na nošení.
Snadná manipulace.
Kdo nosí bryle:doporucuji pořídit i cocky
člověk hned zjisti, ze cocky jsou pohodlnější
Vhodné i do bazenu kdy člověk nemůže mít bryle.
Rychle dodání
Odesíláni přes zasilkovnu
Perfektně zabalené
Snadná komunikace.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• jednodenní
  • hygienické

Na těchto kontaktních čočkách od firmy Cooper Vison My Day se mi nejvíc líbí to, jak už název napovídá, že jsou určené na jeden den. Jsou tedy velmi hygienické a pro mě pohodlné , odpadlo mi namáčení v rozotku a uchovávání čoček. Navíc se krásně nosí, jsou super pohodlné.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

Přidáno: 4. prosince 2021

• Komfort
  • Hydratace

Čočky značky MyDay CooperVision hodnotím velice kladně pro svůj komfort a hydrataci oči. Dále kladně hodnotím samotný e-shop za rychlé dodání i v předvánočním čase.
K této značce čoček se zajisté vrátím při dalším nákupu a to i přesto, že do teď jsem si kupovala čočky měsíční. U těchto čoček s krátkodobým nošením jsem si jistá, že si na oči dávám hygienicky čisté,hydratované čočky.

Ověřený zákazník Testuj.to Dagmar

Přidáno: 3. prosince 2021

Zakoupeno v Testuj.to

• Žádný pocit suchých očí.
  • Ani jsem je v očích necítila ?.
  • Žádné zápory jsem nezjistila.

Bez kontaktních čoček si už život nedovedu představit. Používám je denně. Žádný nepříjemný pocit i když je mám v oku víc jak 12 hodin. Jak při denním nošení, tak i v noci. Při používání čoček Biofinity nemám potřebu oko zvlhčovat kapkami do očí, protože oči nijak netrpí a nevysušují se. Jsem s nimi naprosto spokojená ?.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• pohodlnost

Při nošení čoček Biofinity jsem necítila žádný nekomfort, nevěděla jsem ani že je mám. Vůbec mi nevysušovaly oči ani při delším nošení. V práci zvládli také dlouhé koukání do počítače. Jednoduše se vkládají do očí a funguji s nimi téměř celý den. S čočkami Biofinity jsem byla nadmíru spokojena.

Ověřený zákazník Testuj.to Anežka

• pohodlné
  • dá se s nimi příležitostně přespat
  • snadná manipulace

S těmito kontaktními čočkami se velmi snadno zachází. Navíc poskytují při nošení vysoký komfort, a to ať s nimi sedíte v kanceláří, používáte klimatizaci, nebo sportujete. Vyzkoušela jsem s nimi i příležitostné přespání a i to je možné a po probuzení nemá člověk zalepené oči.

Ověřený zákazník Testuj.to Julia

• Snadná aplikace
  • Neslzí mi z čoček oči

Kontaktní čočky mi neskutečně vyhovují. Nejsem fanouškem brýlí, ale celkem dost špatně vidím na dálku a jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet čočky. Ani aplikace mi nevadí. V oku je necítím a už nemám problém se zamlžování brýlí. Určitě koupím znovu a dám čočkám šanci.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzka

Zakoupeno v Testuj.to

• Pocit vlhkého oka celý den
  • Možnost mít v očích i přes noc
  • Bez bolesti a nekomfortu

Tyto čočky doporučuji i těm, kteří nosí čočky dlouhé roky a jejich oči jen tak něco nenesou. Zažívám komfort nošení kontaktních čoček jako když jsem s čočkami začínala. Můžu mít v očích dokonce několik dní v kuse. Bez pocitu suchých či poskrabanych oči. Za mě super volba.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• balení
  • měkkost
  • komfort při nošení
  • mírně vysušují oči

U čoček Alensa Biofinity oceňuji hezký obal, který se dobře otevírá. Čočky se dobře nasazují, protože jsou příjemně měkké, což může dělat ale potíže začátečníkům, kteří nemají zkušenosti s nošením čoček. Čočky neřežou, avšak mě po celodenním používání mírně vysušují oči a musím použít umělé slzy - což může být jen subjektivní pocit, u jiných čoček s vysokou hydratací se mi to stává málokdy. Určitě splňuje cena versus kvalita.

Ověřený zákazník Testuj.to Juliana

• Vysoka prodyšnost
  • Přijatelné ceny
  • Kvalitní material
  • Nepřetržité noseni az po dobu 30 dni
  • Vhodne i k prespavani
  • Bezproblémové noseni

Ocenuji velký výběr kontaktních čoček z pohodlí domova. Obrovským plusem je rychlost dodani a vyborna komunikace. Eshop je prehledny s velkým výběrem zboží.
Kontaktni cocky využívám převážně na sport. Tyto kontaktní čočky mi vyhovovaly, nepocitovala jsem žádné nepříjemné řezání ci paleni behem celeho dne. Můžete je pouzivat i k prespavani a jsou take vyvinuty k nepřetržitemu noseni po dobu az 30 dni. Bohuzel nemam vvyzkouseno, ale beru to jako velkou vyhodu.
Ceny jsou přijatelné.
Doporučuji.