Nejnovější recenze ze sekce Kontaktní čočky

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• měkké, pohodlné
  • nedráždí v očích
  • dobře se s nimi manipuluje
  • těžší poznat rub a líc

Příjemné kontaktní čočky, lehce se s nimi manipuluje při nandavání a i se snadno vyndavají, není třeba je v oku "lovit". Mám suché oči, takže mi některé kontaktní čočky dělají trochu problém - po pár hodinách nošení je v oku cítím, ale tyto moje oči snášely zcela bez problémů. Měkké, nepálí, neřežou, při nošení žádné nepříjemné pocity.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Dobře sedí
  • Nevysušují oči
  • Kvalitní zpracování
  • Dlouhá výdrž

Jedná se o kvalitní čočky u kterých se nemusíte bát, že se za týden natrhnou. Čočky nosím každý den a je pro mě důležité, aby byly kvalitně zpracovány a nevysušovali oči. Čočky jsou měkké, nedráždí oči a snadno se čistí. Dokonce jsem s nimi i párkrát usnula a vše bez problémů. Všem doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Nicol

• Pohodlí
  • O čočkách ani nevím
  • Neřežou
  • Netlačí
  • Přiznivá cena
  • Žádné, jsem spokojená

Jsem nadšená! Když jsem přemýšlela, jak zformulovat recenzi, dalo mi to chvilku zabrat. Během nošení čoček Biofinity jsem si na ně totiž vůbec nevzpomněla a pak mi to došlo - to je ONO! To je přesně to, co od svých čoček očekávám a potřebuji - maximální komfort, žádné řezání, tlačení, pohyb čočky v oku, nic. A přesně to čočky Biofinity splnily, mohu se na ně spolehnout během denního nošení i během aktivního sportu. A co je výhodou - tyto kontaktní čočky jsou za příznivou cenu. Já jsem tedy s čočkami Biofinity maximálně spokojena a jsem ráda, že jsem tuto značku objevila. Není nic lepšího než koukat na svět bez omezení. Děkuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• velice pohodlné
  • padnou jako ulité
  • skoro nevím, že mám na očích

S čočkami jsem velice spokojená. Jsou opravdu pohodlné. Většinou ani nevím zda je mám na očích. Jediný diskomfort pociťuji ve večerních hodinách, když už jsou oči unavené a vysušené z koukání do počítače. Na to mi většinou pomůžou oční kapky. Čočky Biofinity vřele doporučuji a sama už asi měnit nebudu. :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Inna

• Pohodlné
  • Komfortní
  • Neměla jsem nutkání čočku během dne posunout, narovnat
  • Sedí celý den perfektně

Nové čočky Biofinity mě milé překvapili svým komfortem při každodenním nošení. Neměla jsem pocit "suchého oka" , jako u jiných čoček, které jsem používala dříve. Čočky byli tak pohodlné celý den, že jsem na nich malým zapomněla večer. Výrobce uvádí, že tyto čočky můžu mít i přes noc, ale zatim jsem jich vždy na nic sundala. Nějakou dobu zůstanu u teto značky.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Kvalita
  • Nemohu vytknout vůbec nic

Kontaktní čočky značky Biofinity od výrobce Alensa velmi doporučuji dalším zákazníkům uvažující tuto koupi. Mohu dodat jen kladné hodnocení. + Cena, + kvalita, +přesnost při výběru dioptrickeho rozlišení+bezproblémové a bezbolestné nasazování ( neškrábou v oku) , +skvělá viditelnost

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýnka

• Krásné sedí na očích
  • Tenký
  • Nemám nic co by mi vadilo

Značku Biofinity jsem neznala. Musím říct že nošení jejich čoček je naprosto úžasné. Jsou tenké, snadno se na dávají a co je hlavní nedráždí oči a nejsou vůbec cítí na očích. Nevadí ani když vnich usnete. Prostě nevíte že máte kontaktní čočky na očích. A vtehle době je to fajn nepoti se vám brýle když dýchate pod rouškou.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

Přidáno: 27. listopadu 2021

• Baleni
  • Pocet cocek
  • Obal
  • Nemám výhrady

Čočky jsou proti brylim skvělá věc, pokud člověk dodržuje hygienické zásady při používání. Svoboda,volnost žádna zamlzena sklíčka a zpoceny,otlačeny nos. Také je znát širší zorné pole oci, když tam nemají žádné obroučky. Čočky jsou komfortní záležitost i při sportu. Jediná věc, co mi vadí, že oko není chráněno proti slunečnímu záření jako při nošení dioptrických brýlí se zabarvovacimi skly.

Ověřený zákazník Testuj.to Magda

Přidáno: 26. listopadu 2021

Zakoupeno v Testuj.to

• pohodlné nandávání i vyndávání
  • nepřekážejí po celém dni při námaze očí
  • nevysušují oko
  • dá se s nimi spát

Čočky Alensa –Biofinity jsou velmi pohodlné, i když se nosí celý den, není potřeba je na noc vyndávat, dá se s nimi pohodlně spát. Oči nijak nevysušují. Můžu je jen doporučit, a to vůbec v zimě jsou daleko příjemnější než věčně zamlžující se brýle :)

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Přidáno: 26. listopadu 2021

• pohodlí
  • kvalita čoček
  • Jsou velmi tenké

Po odbalení čoček jsem byla velmi mile překvapena tím, jak jsou tyto čočky tenké. Na oku jsou opravdu pohodlné, měla jsem je celý den a ani nezaznamenala, že je mám. Za mě jsou tedy velmi vhodné na celodenní nošení. Jsou také prodyšné, což jen zvyšuje jejich komfort.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• pohodlné

Čočky jde nosit celý den, často i přes noc, bez vysušení oka, nebo jiných nežádoucích jevů. Čočky nejsou v očích skoro viditelné, nejdou skoro ani cítit, takže o nich člověk skoro neví. Jsou pohodlné a dají se jednoduše nasadit. Určitě doporučím ostatním.

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslava

• Komfort

Kontaktní čočky Biofinity mi naprosto vyhovovaly. Komfortní pocit při nošení, bezproblémové nasazování i vytahování. Výborná nabídka rozmezí hodnot. Kontaktní čočky nejvíce využívám v létě kvůli možnosti nošení slunečních brýlí a o víkendu při sportování. Doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

Zakoupeno v Testuj.to

• Čočky nejsou skoro viditelné v očích
  • Líbí se mi velmi,že je v očích vůbec necítíte, ani nevíte,že je máte
  • Usnula jsem v nich a po probuzení byli ok a i oko
  • Lze nosit celý den bez obtíží

Kontaktní čočky od zn.Biofinity velmi doporučuju, jsou měkké, snadno se nasazují a čočka se na oko okamžitě chytne. Čočka je pohodlná po celý den, ani nevím,že je mám. Jsem alergička a tyto čočky mi nedráždí oči ani při dlouhodobém nošení, rozhodně jsou velmi kvalitni.

Ověřený zákazník Testuj.to Martíínka

• Ne škrábali v očích
  • dobře se nasazují
  • ani se nepocítila že je mám v oku
  • krásně přilnuly
  • nemám žádnou vídku

Kontaktní čočky CooperVision, Biofinity
jsou naprosto úžasné
překvapilo mě jak krásně přilnuly na oko,
po nasazení mě ani neslzely oči jak se mi to často stávalo u jiných kontaktních čoček , co je pro mě hodně důležité že mě v očích nevadily a vůbec sem nepociťovala že mám něco v očích.
Jsem za čočky rozhodně moc ráda jelikož moje roční dcera mi hrozně ráda bere brýle z očí a má z toho švandu čočky mi rozhodně usnadňují život.

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

• komfort při nošení

Bez čoček si neumím představit život, jelikož denně sportuji. Čočky Biofinity mne příjemně překvapily, dobře se nosí a nevysušují oči. Není tak potřeba používat "umělé slzy" a to ani v klimatizované nebo vytápěné místnosti. E-shop Alensa poskytuje bezproblémový nákup a rychlé dodání za rozumné ceny.

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

Zakoupeno v Testuj.to

Srovnatelné s konkurencí. Jsem častý uživatel kontaktních čoček. Vždy mě po čase začne jedno oko být nekomfortní, což se stalo i u těchto čoček. Rozhodně je mohu doporučit. Balení, obsah atd vše v pořádku. Cena je přijatelná. Zřejmě v budoucnu koupím opět.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• snadná manipulace
  • příjemné na nošení
  • možnost přespání s čočkami

Kontaktní čočky nosím již několik let, od svého začátku se stále vyvíjí - materiály, vlastnosti... V současnosti jsem se shlédla v silikon-hydrogelových čočkách od výrobce CooperVision, jež mi byly doporučeny i očním specialistou vzhledem k materiálu, který kombinuje vysoký obsah vody spolu s extrémní propustností kyslíku. Oči nejsou unavené po celodenním nošení. Na noc se snažím je sundávat, aby oči měly čas zregenerovat, ale ani občasné přespání s čočkami výrobce nevylučuje.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Kmfort při nošení
  • Krásně sedí

Čočky jsou krásně měkké a pohodlně se nosí celý den. Pro jistotu jsem přikoupila i zvlhčující kapky do očí, ale nebyly vůbec potřeba. Ani po celém dnu nošení, kdy koukám 8h v práci do počítače, nemám suché oči. V bazenu ani sauně už nemusím odkládat brýle a mžourat ?

Ověřený zákazník Testuj.to Marie Anna

Zakoupeno v Testuj.to

• Kvalita produktu a široká nabídka obchodu
  • Rychlost doručení a komunikace

Za mě zásadní plus těchto čoček je to, že jsem ani po 17h nošení neměla podrážděné a unavené oči,což každý uživatel čoček 100% ocení. Provedení výrobku je velmi příjemné na vkládání i vyndávání čoček. U jiných značek se mi po 14dnech nošení stávalo, že se čočka roztrhla. U Alensa Biofinity materiál krásně drží. Za mě super!

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

Přidáno: 24. listopadu 2021

• Pohodlné
  • Vhodné na celý den
  • XXX

Obvykle mě po několikahodinovém nošení řežou oči z jiných čoček, ale tyto čočky jsem měla celý den a téměř jsem o nich nevěděla, což je opravdu skvělé a z čoček jsem jedním slovem nadšená. Na noc jsem je zatím neměla, to jsem si netroufla, ale určitě v budoucnu zkusím i to.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25