Nejnovější recenze ze sekce Kontaktní čočky

Ověřený zákazník Testuj.to Krista

Přidáno: 27. prosince 2021

• cena, kvalita
  • nenašla jsem nic negativního

Kontaktní čočky MyDay CooperVision z e-shopu Alensa.cz mohu doporučit pro velmi příjemné celodenní nošení. Oko zůstalo zvlhčené po celou dobu nasazení, žádný pocit vysušení či pálení. Nasazení a vyjmutí proběhlo bez nejmenšího problému. Dodací lhůta od e-shopu velmi mile překvapila. Velmi příjemný poměr kvalita a cena

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

• Vše
  • Praktické balení

Jelikož jsem dlouho nosila brýle, tak jsem chtěla změnu a přešla na čočky, používala jsem jiné, ale vyzkoušela jsem tyto a jsem s nimi moc spokojená, měla jsem obavy nakoupit přes internet, ale nelituji, velmi se povedly. Jsou praktické, snadno se nasazují a hlavně materiál je skvělý. E-shop má i rychlé dodání, což je v této době super a má velké plus.

Ověřený zákazník Testuj.to Klaudie

• Kvalita
  • Pohodlí při nošení
  • Zatím nic

Kontaktní čočky nosím několik let a narazila jsem právě na čočky od MyDay CooperVision, zaujala mě jejich vysoká prodyšnost. Mají pohodlný komfort při nošení. Využívám denní kontaktní čočky v kombinaci s brýlemi. Jsou vhodné i pro prvonositele čoček. Jednoduchá manipulace. Cena přijatelná.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Zakoupeno v Testuj.to

• čočky mne v očích "nedřely"
  • neměla jsem podrážděné oči

Ač obvykle čočky nesnáším úplně dobře - dřou mne v očích a oči mám pak silně podrážděné, a často též pocit suchého oka - tentokrát jsem při nošení žádný diskomfort nepociťovala. S čočkami se mi dobře manipulovalo a po nasazení jsem je v očích vůbec necítila. Nemusela jsem si ani kapat umělé slzy. Doporučuji všem, kteří s nošením čoček mají problémy.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• snadnost použití
  • kvalita

Čočky MyDay se mi velmi dobře nosily, neměla jsem s nimi žádný problém. Cenově jsou dostupné pro všechny, nicméně na jejich kvalitě cena nic nemění. Přes den není znát, že čočky mám a ani mí blízcí nepoznají, že zrovna čočky mám. Jsem s nimi velmi spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Přehledný web
  • Poradenství
  • Kvalita
  • Nenáročnost

Již 15 let používám kontaktní čočky měsíční. Vyzkoušela jsem kontaktní čočky MY DAY a jsem naprosto spokojená. Žádné starosti s uskladněním a čištěním. Ráno čočky nasadíte a večer vyhodíte. Určitě oceníte při návštěvě bazénu,.
A i když jsem zvyklá na jiné zakřivení (BC) -0,2 a jiný průměr (DIA) + 0,2, čočky dokonale seděly. Již při samotném objednaní mi poradila slečna Anežka. Milé jednání, rychlé dodání. Naprostá spokojenost, děkuji a vřele doporučuji :)

Ověřený zákazník Testuj.to Vlasta

• praktické balení
  • vše v pořádku

Mezi klady těchto kontaktních čoček patří praktické balení. Doposud jsem kupovala jinou značku, ale vypadá to, že u těchto zůstanu. Cítila jsem se komfortně po celý den, čočky v oku perfektně sedí, nikam se "neposouvají". Poměr cena a kvalita je opravdu super.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• jednoduchá aplikace
  • nemusím čočky skladovat - jsou jednodenní
  • prodyšné
  • nemám pocit "suchého oka"
  • nemám zarudlé oči
  • nenašla jsem

Čočky mě mile překvapily, aplikace byla velice jednoduchá, jsou skvělé pro citlivé oči, výhoda jednodenních čoček - nemusím je skladovat v pouzdře, nemám po nich pocit suchého oka, nemám zarudlé oči. Skvělé čočky za příznivou cenu! A super rychlost dodání z e-shopu Alensa.cz. Produkt určitě doporučím známým!

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Příjemná
  • Sedí
  • Nejsou cítit
  • Chybí indikátor rub/líc
  • Večer pálení a suché oko

Snadné nasazení (jen chybí indikátor rub/líc). Příjemné nošení, jen večer jsem již měla pocit suchého oka a pálení očí. Také se mi občas stalo, že při mrknutí se čočka lehce pohnula. Ovšem neměla jsem pocit cizího tělesa v oku. Určitě bych uvažovala o koupi dalšího balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Maria

Přidáno: 23. prosince 2021

• Pohodlne cocky
  • Velmi rychle dodani

Byla to moje vubec prvni zkusenost s jednodennimy cockamy. I kdyz cocky pouzivam od 13 let. Musim priznat,ze jsem velice spokojena a urcite bych je kupovala i nadale. Cely den v pohode (u jinych cocek se mi kazdy vecer stavalo to,ze oci byly suche a unavene a proto na vecer mam vetsinou bryle),ani bryle jsem nepotrebovala. A kdyz se mi stala situace ze jsem zustala mimo domov pres noc a dalsi cocky jsem nemela,tak nosila jsem tyto jednodenni dva dny. A take v pohode. A musim pochvalit rychle dodani. Ihned nasledujici den po objednani. Takze doporucuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Edita

Přidáno: 23. prosince 2021

• jednodenni čočky
  • zvýšená prodyšnost
  • jednoduchá aplikace
  • i když o nich v oko nevím - jsou příjemné
  • vůbec nedráždí oko
  • UV filtr
  • velkost balení
  • obal

Kontaktní čočky MyDay CooperVision z e-shopu Alensa.cz jsou pro mne velmi příjemnou nutností. E-shop je přehledný, spolehlivý, rychlé doručení, možnost registrace, různé slevové akce, široký sortiment aj. Sportuji, studuji, ráda cestuji, i když výběr dioptrických brýlí je nadstandartní, nejraději nosím jednodenní kontaktní čočky - MyDay CooperVision, které jsem si doslova zamilovala. Samozřejmě, že jsem za 10 let vyzkoušela různé značky, tyto jsou top, zvýšená prodyšnost, velmi jemné okraje, zaručený přístup kyslíku do oka skrz systém kanálků, UV filtr, vysoká kvalita s velmi rozumnou cenou.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

Přidáno: 22. prosince 2021

• hydrogel

Jjednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky MyDay®* od společnosti CooperVision mi opravdu vyhovovaly. Komfort nošení díky hydrogelu v kontatkních čočkách je to opravdu při nošení znát, nedřou ani nedráždí oko. Na konci dne po vyjmutí čočky je oko jak kdybych čočku přes den neměla.

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

Přidáno: 20. prosince 2021

• balení
  • nošení

Kontaktní jednodenní čočky MyDay CooperVision jsou v praktickém balení, které se lehce otevře a ze kterého se čočky lehce vyjmou. Čočky v oku nevadí, dobře sedí, nevypadává, prostě komfort. Tuto značku kontaktních jednodenních čoček proto určitě doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

Přidáno: 20. prosince 2021

• Aplikace

Kontaktní čočky Cooper Vision jsou pohodlné (i pro celedenní nošení) a praktické. Tyto kontaktní čočky se dobře aplikují i vyndavají. Oči po vyjmutí kontaktních čoček nejsou podrážděné ani zarudlé. Balení kontaktních čoček je praktické. Dodání bylo velice rychlé.

Ověřený zákazník Testuj.to Erika

Přidáno: 19. prosince 2021

• komunikace s obchodem
  • pohodlně nošení
  • komfort v očích po celý den

U čoček MyDay CooperVision mne příjemné překvapila výdrž. Cítila jsem se komfortně po celý den, čočky v oku perfektně sedí, nikam se "neposouvají". Vidění bylo pořád ostré a jasné. Čočky nosím už několik let. Tuto značku jsem zkusila poprvé a jsem velmi spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

Přidáno: 18. prosince 2021

• dobrá hydratace oka
  • jednoduché nasazení

Čočky nosím především v létě kvůli slunečním brýlím. Jelikož mívám s čočkami po delší době pocit suchých očí, v zimě nosím raději brýle. S těmito čočkami jsem ale neměla problém ani po skutečně celodenním nošení. Jsou velmi pohodlné, dobře se nasazují. Konečně nemusím řešit dilema zamlžených brýlí s respirátorem nebo nepříjemný pocit v očích.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie Selníková

Přidáno: 16. prosince 2021

• Balení

Mezi klady těchto kontaktních čoček patří praktické balení. Jsou jednoduché na aplikaci a na oku se nehýbou, neposunují. Jsou velmi příjemné, skoro nepociťuji, že je na očích mám. Doposud jsem kupovala jinou značku, ale vypadá to, že u těchto zůstanu. Poměr cena a kvalita je opravdu super

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• dobrá snášenlivost
  • snadná aplikace

Čočky jsem teď delší dobu nenosila vzhledem k problémům se suchým okem, takže jsem si nebyla jistá, jak zvládnu tyto. A byla jsem velmi příjemně překvapená, v očích jsem je necítila, nebyly nijak podrážděné. Dobře se aplikují i vyndávají. Určitě je doporučuju.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• nasadím - nosím - vyhodím

Dobrý den, opět jsem se přesvědčila o tom, že je dobré si věci před pořízením vyzkoušet - tedy pokud je to možné. S testování čoček jsem naprosto spokojená. Hlavně teď v zimním období, protože u brýlí neustále řeším jejich zamlžení. Oči neslzely, přijaly čočku naprosto bez problémů. Jelikož již zkušenosti mám, nedělalo mi žádný problém si je nasadit. Ani po vyjmutí jsem necítila žádné nepříjemné pocity. Za mne určitě komfortní řešení pro nás " brejlovce " :-))

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• snadnost nasazení
  • kvalita
  • příjemné nošení

Musím říci, že tyto čočky velmi překvapily. Vyzkoušela jsem více druhů od více výrobců a tyto na plné čáře vyhrávají. Překvapila mě snadnost jak nasazení, tak i příjemného nošení. Oči neslzely, čočky jsou opravdu velice příjemné, komfortní. Velmi doporučuji a moc chválím...

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25